Date:  Sep 14, 2024
Company:  CETIN Hungary
Location:

Törökbálint, HU, 2045

Távközlési technikus

A CETIN Csoport a régió egyik legnagyobb telekommunikációs infrastruktúra szolgáltatójaként a digitális transzformáció éllovasa kimagasló színvonalú telekommunikációs infrastruktúra-megoldásaival. Leányvállalatain keresztül négy országban van jelen, Magyarországon, Bulgáriában, Szerbiában és a Cseh Köztársaságban, összesen közel 3.000 munkavállalóval.

A CETIN Hungary Zrt. Magyarország egyik legnagyobb 2G/3G/4G telekommunikációs hálózati infrastruktúrájának tulajdonosa és üzemeltetője. Cégünk elkötelezett a technológiai igények magas színvonalú kiszolgálása iránt, fő fókuszunk a csúcsminőségű telekommunikációs infrastruktúra kiépítése, és az ezzel kapcsolatos piaci igényeknek való megfelelés.

Magasan képzett, motivált és világszínvonalú szakértőkkel dolgozunk. Csatlakozz a CETIN-hez és légy a csapatunk része!

Jelenleg

Távközlési technikust

keresünk beltéri ismétlő eszközök telepítésére valamint kapcsolodó kábelezési és egyéb szerelési-kivitelezési munkák elvégzésére.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség egy stabil, Telco/IT cégnél
  • Modern munkakörnyezet, buszjáratot biztosítunk Budapestről Törökbálintra
  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz - az éves bruttó bér 10%-a, piaci átlagon felüli cafeteria csomag - éves bruttó 700.000 Ft, laptop, választható mobiltelefon 150.000 Ft értékig, kedvezményes csomaggal és korlátlan Internettel, továbbá Medicover szolgáltatások)

FELADATOK:

  • Beltéri jelerősítő eszközök, nano-repeaterek, FWA-eszközök, routerek telepítése és bontása ügyféligény szerint.
  • A berendezések telepítésének, bontásának és karbantartásának megszervezése.
  • A berendezéseket érintő munkák időpontjának ügyféllel való egyeztetése.
  • A berendezések telepítése és konfigurálása a műszaki követelményeknek és az ügyfelek elvárásainak megfelelően, beleértve az alapvető szerelési és kábelezési munkákat.
  • Az újonnan telepített eszközökön funkcionális tesztek elvégzése.
  • Aktív részvétel a berendezéssel kapcsolatban felmerült hibák, problémák és ügyfélpanaszok megoldásában.
  • A telepítendő eszközök logisztikájának támogatása a raktár és az ügyfél telephelye között.
  • Minden egyéb ad-hoc feladat a vállalat követelményei szerint

ELVÁRÁSOK:

  • Technológiai szakirányú középfokú végzettség (távközlés, számítástechnika, elektronika, stb.)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elektromos kéziszerszámok használatában való jártasság és internet hozzáféréséi eszközök (routerek, switchek) beüzemelésében való tapasztalat
  • Mobilhálózatok ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Képes az előre leegyeztetett feladatok precíz és határidőre történő teljesítésére
  • Képes csapatban dolgozni

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!