Date:  May 8, 2024
Company:  CETIN Hungary
Location:

Törökbálint, HU, 2045

Villamos karbantartó és üzemeltető

A CETIN Csoport a régió egyik legnagyobb telekommunikációs infrastruktúra szolgáltatójaként a digitális transzformáció éllovasa kimagasló színvonalú telekommunikációs infrastruktúra-megoldásaival. Leányvállalatain keresztül négy országban van jelen, Magyarországon, Bulgáriában, Szerbiában és a Cseh Köztársaságban, összesen közel 3.000 munkavállalóval.

A CETIN Hungary Zrt. Magyarország egyik legnagyobb 2G/3G/4G telekommunikációs hálózati infrastruktúrájának tulajdonosa és üzemeltetője. Cégünk elkötelezett a technológiai igények magas színvonalú kiszolgálása iránt, fő fókuszunk a csúcsminőségű telekommunikációs infrastruktúra kiépítése, és az ezzel kapcsolatos piaci igényeknek való megfelelés.

Magasan képzett, motivált és világszínvonalú szakértőkkel dolgozunk. Csatlakozz a CETIN-hez és légy a csapatunk része!

Jelenleg

Villamos karbantartó és üzemeltetőt

keresünk a Magyarország területén található mobil távközlési telephelyek (bázisállomások) üzemeltetéséhez.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség (on-line LinkedIn tréningek, konferenciákon való részvétel) egy stabil, Telco/IT cégnél
  • Hybrid munkavégzés (heti 2 nap Home Office)
  • Modern munkakörnyezet, buszjáratot biztosítunk Budapestről Törökbálintra
  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz - az éves bruttó bér 10%-a, piaci átlagon felüli cafeteria csomag - éves bruttó 700.000 Ft, laptop, választható mobiltelefon 150.000 Ft értékig, kedvezményes csomaggal és korlátlan Internettel, továbbá Medicover szolgáltatások)

FELADATOK:

  • Bázisállomások elektromos ellátását biztosító erősáramú és gyengeáramú rendszer berendezéseinek (elosztók, egyenirányítók, akkumulátorok, inverterek, stb.) tervszerű karbantartása
  • Napi szintű üzemeltetéshez kapcsolódó és egyéb felmerülő villamossággal kapcsolatos javítási feladatok ellátása.
  • Heti és napi munkaterv készítése
  • Az elvégzet karbantartási és javítási munkák dokumentálása
  • Ügyeleti munkarendben való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Erősáramú szakirányú végzettség (Villanyszerelő)
  • Egészségügyi alkalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Legalább 1 éves releváns szakirányú gyakorlat
  • Alapvető informatikai ismeretek (MS Word és Excel)
  • Utazás autóval Magyarország területén belül
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, felelősségtudat, lojalitás
  • Problémamegoldó képesség és készség
  • Előnyt jelent
    - legalább 3 éves releváns szakirányú gyakorlat
    - VBF képesítés
    - magasban történő munkavégzési képesítés/vizsga (ipari alpinista)
    - mobil távközlési hálózat infrastruktúrájának ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!