Date:  27 May 2024
Company:  Yettel Bulgaria
Location:

Sofia, BG

Сервизен специалист

Описание на ролята:

Сервизния специалист извършва поправка на мобилни телефони, следвайки техническите и сервизни процедури на компанията и на производителите.

Твоите отговорности ще са:

  • Да спазваш условията, изискванията и процедурите на доставчиците, осъществяващи регулярен одит
  • Да проверяваш приемането на мобилни телефони и прилежащата документация към тях
  • Да предоставяш качествени и навременни сервизни услуги
  • Да осигуряваш първоначална проверка на мобилните телефони, поправя ги в съответствие с нивото на оторизиран сервиз и извършва крайната проверка след ремонта, за да се увери в качеството
  • Обновява софтуерните приложения, необходими за подобряването на устройствата според инструкциите на производителя

От теб бихме очаквали:

  • Диплома по телекомуникации в Технически университет, Колеж или техникум (за предпочитане с насоченост телекомуникации)
  • Отлични компютърни умения
  • Аналитичен начин на мислене и методичен подход при решаване на проблеми
  • 1+ години в техническата сфера
  • Добро владеене на английски език (писмено и говоримо)
  • Да си проактивен, иновативен, гъвкав и лесно приспособим
  • Да можеш да работиш под напрежение и да спазваш определените срокове
  • Да имаш отлични организационни умения