Dátum:  2024. okt. 7.
Vállalat:  Yettel Hungary Ltd.
Hely:

Törökbálint, HU, 2045

Frontline támogató munkatárs

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető telekommunikációs vállalatánál szeretnél dolgozni azért, hogy ügyfeleink partnerei lehessünk a digitális világban. Tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és légy az összetartó és kreatív csapatunk tagja!

Légy kíváncsi, vállalj felelősséget, végezd szenvedéllyel a munkádat és nyiss a fejlődésre! Érjük el közösen céljainkat, hiszen Yettelesként úgy inspirálhatsz valódi változást, hogy közben önmagad lehetsz. Kik vagyunk mi? Több mint 1800 kolléga, közel 100 lokáción országszerte, egy nagy csapatként, korlátlan élményekkel. Szívünk lime színben dobog, és a Yettel lehetőséget ad nekünk arra, hogy megvalósítsuk az álmainkat.

Csatlakozz a Yettel Magyarországhoz mint,

és legyél velünk önmagad, légy hatással a világra.

A Működés Támogató és Adminisztrációs Csoport a Yettel Magyarország Zrt. értékesítési, ügyfélkezelési csatornáinak operatív támogatásával foglalkozik. Elsősorban üzleti folyamatokkal, termékekkel és alkalmazás használattal kapcsolatban nyújt segítséget az értékesítéssel, ügyfélkiszolgálással foglalkozó munkatársaknak.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Értékesítői, ügyfélkapcsolati csatornák (és egyéb társosztályok) munkájának segítése telefonon, írásban és személyesen egyaránt
  • Üzleti (2828/1-es) Hotline működtetése: értékesítők és egyéb területek támogatása, hívások kezelése (Yettel -üzleti folyamatokkal, termékekkel és alkalmazások használatával kapcsolatban)
  • Adminisztrációs, határidős feladatok ellátása
  • A csoporthoz érkező kérések, feladatok regisztrálása, feldolgozása, és utógondozásának ellátása.
  • Egyéb adminisztrációt érintő kérések kezelése
  • Nyitvatartási időn belüli, beosztás alapján rendelkezésre állás, több műszakos munkarendben (hétköznap és hétvégén)

Téged várunk a csapatunkba, ha rendelkezel:

  • Ügyfélorientált beállítottságú vagy
  • Kreatív, váratlan helyzetekben ügyesen feltalálod Magad, de nem riadsz vissza a monoton munkavégzéstől se
  • Stresszhelyzetben is magas szintű teljesítményt nyújtasz
  • Szóban és írásban egyaránt kitűnően kommunikálsz, hiteles vagy és meggyőző
  • Csapatban tudsz dolgozni
  • Energikus, proaktív, pozitív személyiség vagy

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Yettel üzleti folyamatainak magas szintű ismerete
  • Értékesítési hálózatban használt alkalmazások ismerete
  • Értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket:

#FlexibleWorking:  A rugalmas munkavégzést biztosítva pénteken mindannyian otthonról dolgozunk. Kedden, szerdán és csütörtökön a természetközeli és innovatív Yettel Házban, illetve nyáron a Garden office-ban. Hétfőnként, ha a projektjeink vagy feladataink ezt kívánják meg, lehetőségünk van a Yettel Házban dolgozni, de akár otthonról is.

#Well-being: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, apasági szabit, dietetikus és személyi edző támogatást biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink a hét három napján várják munkatársainkat!

#Technology: Az természetes, hogy céges okostelefont kapsz korlátlan nettel, sőt, családtagjaidnak és barátaidnak is kedvezményes tarifát kínálunk.

#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.

#YettelHQ Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik.

Kedvet kaptál?

Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot. A jelentkezési folyamattal kapcsolatban és további részletekért keresd fel karrier oldalunkat! Addig is kövess minket a legjobb Yettel pillanatokért a  Instagramon és a LinkedInen.