Date:  19 Sep 2024
Company:  Yettel Hungary Ltd.
Location:

Törökbálint, HU, 2045

Senior Large Account Manager

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető telekommunikációs vállalatánál szeretnél dolgozni azért, hogy ügyfeleink partnerei lehessünk a digitális világban. Tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és légy az összetartó és kreatív csapatunk tagja!

Légy kíváncsi, vállalj felelősséget, végezd szenvedéllyel a munkádat és nyiss a fejlődésre! Érjük el közösen céljainkat, hiszen Yettelesként úgy inspirálhatsz valódi változást, hogy közben önmagad lehetsz. Kik vagyunk mi? Több mint 1800 kolléga, közel 100 lokáción országszerte, egy nagy csapatként, korlátlan élményekkel. Szívünk lime színben dobog, és a Yettel lehetőséget ad nekünk arra, hogy megvalósítsuk az álmainkat.

Csatlakozz a Yettel Magyarországhoz mint

Senior Large Account Manager,

és legyél velünk önmagad, légy hatással a világra.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Ügyfélakvizíció a nagyvállalati ügyfélkörben, szerződéskötés
  • Meglévő ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása
  • Egyedi mobilkommunikációs, ICT és egyéb, a Yettel-hez kapcsolódó szolgáltatások és megoldások értékesítése
  • Meglévő és új ügyfélkörében a tenderek (hazai és nemzetközi) menedzselése és koordinálása.
  • Éves account planning és tervezési folyamatban való részvétel.
  • Pipeline menedzsment és forecasting.
  • A Yettel szabályzatainak, különösen az Etikai Szabályzatának és a Sales Kódex-nek pontos betartása.
  • Az ügyfél elégedettség növelése a menedzselt ügyfélkörben.
  • Ügyfélrendezvényeken, valamint a Yettel által szervezett rendezvényeken, értekezleteken, szakmai képzéseken való részvétel.
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás, igény esetén egyeztetés, segítségnyújtás.

Téged várunk a csapatunkba, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettséggel és nagyvállalati ügyfélkörben szerzett 5 év tapasztalattal (B2B szegmensben), meglévő kapcsolatrendszerrel
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvismerettel (szóban, írásban)
  • Magas szintű MS Office ismeretekkel (word, excel, ppt)
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Konzultatív sales attitűddel, magas szintű diplomáciai érzékkel, határozott megnyerő fellépéssel
  • Átfogó gondolkodással, rendszerszemlélettel
  • Önállósággal és proaktivitással
  • Profitorientált gondolkodásmóddal, üzleti érzékkel, aktív hallgatás készségével
  • Kiváló problémamegoldó, kommunikációs, tárgyaló- és érdekérvényesítő készséggel
  • Sikerorientált attitűddel, rugalmassággal, jó helyzetfelismerő készséggel

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket!

#FlexibleWorking: A rugalmas munkavégzést biztosítva pénteken mindannyian otthonról dolgozunk. Kedden, szerdán és csütörtökön a természetközeli és innovatív Yettel Házban, illetve nyáron a Garden office-ban. Hétfőnként, ha a projektjeink vagy feladataink ezt kívánják meg, lehetőségünk van a Yettel Házban dolgozni, de akár otthonról is.

#Health: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, apasági szabit, dietetikus és személyi edző támogatást biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink a hét három napján várják munkatársainkat!

#Technology: Az természetes, hogy céges okostelefont kapsz korlátlan nettel, sőt, családtagjaidnak és barátaidnak is kedvezményes tarifát kínálunk.

#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.

#YettelHQ: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik.

Kedvet kaptál?

Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot. A jelentkezési folyamattal kapcsolatban és további részletekért keresd fel karrier oldalunkat! Addig is kövess minket a legjobb Yettel pillanatokért a  Instagramon és a LinkedInen.