Date:  9 Sep 2024
Company:  Yettel Hungary Ltd.
Location:

Törökbálint, HU, 2045

Sourcing Recruiter

Anyanyelvi szinten beszéled a toborzás-kiválasztás nyelvét? Akkor vagy igazán elemedben, ha end-to-end végigvihetsz egy recruitment folyamatot? Ha igazán összetett profilokra source-olhatsz? Felpörget az újdonság, a kihívás? Vonz, hogy vállalati oldalon dolgozz?

Ha a fentiekre (legalább gondolatban) mind bólintottál, akkor feltétlen szeretnénk megismerni!

Csatlakozz a Yettel Magyarországhoz mint

és legyél velünk önmagad, légy hatással a világra.

Mi, a Yettel csapatában folyamatosan minél egyszerűbb és átláthatóbb digitális megoldásokon dolgozunk, hogy megkönnyítsük az ügyfeleink életet. Partnerei vagyunk mindenkinek, aki a legtöbbet szeretné kihozni a technológiából. Ezért nem is kérdés, hogy a TA csapatunk célja, hogy a vállaltunk igazi úttörő tehetségekkel bővüljön.

Feladatok, amiben számítunk Rád:

Sourcing & Recruitment

  • Toborzási projektek end-to-end kezelése: a keresés felvételétől, az ajánlat elfogadásáig a Te kezedben van a pozíció. A portfóliód kifejezetten széleskörű: az IT-tól, a marketingen és a pénzügyön át, a jogi kereséseink is vannak
  • Pozíció felvétele, keresési stratégia kialakítása, hirdetések írása, kezelése
  • Sourcing, sourcing, sourcing: minden olyan professzionális felületen, ahol a releváns Jelöltek nyomára bukkanhatsz. Akkor tudsz kiteljesedni ebben a feladatkörben, ha szereted ezt a részfolyamatot
  • Előszűrés, interjúztatás: telefonon, online, vagy éppen videointerjú formájában.
  • Ajánlatadás: jóváhagyási folyamat kezelése, ajánlat összeállítása, kommunikálása a Jelöltek felé
  • Jelölt management, adminisztráció: a visszajelzések akkurátus kezelése, az ATS rendszer aktív és pontos használata

Stakeholder Management

  • Aktív kapcsolattartás a Hiring Managerekkel a kiválasztási folyamat során
  • A kiválasztási folyamat megtervezése, egyeztetése a Vezetőkkel
  • Folyamatos információadás, tájékoztatás a kiválasztás állásáról
  • Szükség szerint a folyamat módosítása, javítása

Side Projektek

  • A napi sourcing & recruitment feladatok mellett több side projektünk is fut, ami a működésünk folyamatos fejlődését segíti. Employer branding, ATS használat, interjú technika tréning, jelöltélmény fokozása, recruitment tesztek kiválasztása…. csak hogy néhányat említsünk. A betanulást követően cél, hogy ezekből is találj olyat, amivel szívesen foglalkozol.

Mit keresünk a CV-dben, mire vagyunk leginkább kíváncsiak az interjúkon?

Tapasztalat:

  • Minimum 1-2 év toborzási tapasztalat; melyet lehetőleg szellemi toborzásban szereztél
  • Sourcing ismeretek: a Linkedin Recruiter használata a kisujjadban van, nem jössz zavarba egy Boolean string megírásától. Ha tudod, hogy a Linkedin-en túl is van szakmai élet és sourcing, az kifejezetten előny
  • A multinacionális háttér szintén előny

Soft skillek:

  • A Jelölt-élményt mindenek felett szem előtt tartod
  • Megvan benned a can-do attitűd
  • Kitűnő kommunikációs skillekkel rendelkezel: egyaránt megtalálod a hangot a Hiring Managerekkel és Jelöltekkel
  • Segítőkészség, lendület és talpraesettség: három kulcsfontosságú képesség nálunk

Hard skillek:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Érted az adatalapú gondolkodás fontosságát
  • Magabiztos digitális skillek, AI ismeret előny
  • SAP SuccessFactors ismerete előny

Most szólunk, nem Neked való a feladat, ha:

  • Egyszerre egy dologgal szeretsz csak foglalkozni
  • Riaszt az összetett, nagyvállalati rendszerek és folyamatok együttese
  • Egy nyugis, “üzemeltetős” munkakört keresel

Hogyan alakul a kiválasztás?

A beérkező CV-k előszűrését egy telefonos beszélgetés követi, majd 2 kör interjúra számíthatsz a leendő vezetőiddel. Hogyan tudsz a legjobban készülni az interjúkra? Sok gyakorlati példával a szakmai múltadból, amik passzolnak a fenti feladatokhoz.

#FlexibleWorking: A rugalmas munkavégzést biztosítva pénteken mindannyian otthonról dolgozunk. Kedden, szerdán és csütörtökön a természetközeli és innovatív Yettel Házban, illetve nyáron a Garden office-ban. Hétfőnként, ha a projektjeink vagy feladataink ezt kívánják meg, lehetőségünk van a Yettel Házban dolgozni, de akár otthonról is.

#Health: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, apasági szabit, dietetikus és személyi edző támogatást biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink a hét három napján várják munkatársainkat!

#Technology: Az természetes, hogy céges okostelefont kapsz korlátlan nettel, sőt, családtagjaidnak és barátaidnak is kedvezményes tarifát kínálunk.

#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.

#YettelHQ: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik.