Date:  Sep 11, 2024
Company:  Yettel Hungary Ltd.
Location:

Törökbálint, HU, 2045

Lead Flutter Developer

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető telekommunikációs vállalatánál szeretnél dolgozni azért, hogy ügyfeleink partnerei legyünk a digitális világban. Tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és légy az összetartó és profi IT csapatunk tagja!

Légy kíváncsi, vállalj felelősséget, végezd szenvedéllyel a munkádat és nyiss a fejlődésre! Érjük el közösen céljainkat, hiszen Yettelesként úgy inspirálhatsz valódi változást, hogy közben önmagad lehetsz. Kik vagyunk mi? Több mint 1800 kolléga, közel 100 lokáción országszerte, egy nagy csapatként, korlátlan élményekkel. Szívünk lime színben dobog, és a Yettel lehetőséget ad nekünk arra, hogy megvalósítsuk az álmainkat.

Csatlakozz a Yettel Magyarországhoz mint

Lead Flutter Developer,

és legyél velünk önmagad, légy hatással a világra.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Kulcsemberként A Yettel App Flutter fejlesztőcsapatának vezetése, szakmai koordinációja
  • Yettel App különböző komponenseinek tervezése, implementációja és karbantartása Flutter keretrendszerben
  • Flutter-alapú megoldások konzisztens működésének biztosítása a különböző platformokon és eszközökön, beleértve a funkcionalitást, a vizuális megjelenítést és a felhasználói élményt.
  • Szakmai kapcsolattartói szerep betöltése más fejlesztő csapatok vagy vendorok között az elvárt fejlesztési minták és standardok érvényesítése érdekében.
  • Az adott terület technikai vezetője és release engineerje által megadott irányelvek és utasítások betartása.
  • Együttműködés a Yettel App üzleti/technikai felelőseivel a YettelApp-hoz kapcsolódó napi fejlesztések nyomon követése érdekében.
  • Részvétel napi Scrum eseményeken, a rendszeres retrospective-ekben és az iterációtervezésben.
  • Részvétel az architektúrával kapcsolatos megbeszéléseken, a tervezési döntésekben.
  • Naprakész ismeretek a legújabb iparági trendekkel és technológiákkal kapcsolatban, annak érdekében, hogy alkalmazásaink versenyképesek maradjanak.

Téged várunk a csapatunkba, ha rendelkezel:

  • Informatikai diplomával vagy azzal egyenértékű végzettséggel.
  • Legalább 5 éves mobilalkalmazás-fejlesztési tapasztalattal (iOS/Android),  Flutter-fejlesztői tapasztalattal.
  • Dart programozási nyelv és a Flutter keretrendszer alapos ismerete.
  • A teljes mobilfejlesztési életciklus átfogó ismeretével, beleértve a tesztelést, a build-elést és a kódellenőrzést.
  • A RESTful API-k és azok mobilalkalmazásokkal való integrációjának ismeretével.
  • Multitaskingra, önálló vagy csapatban való munkavégzésre, valamint önmotivációra való képességgel.
  • A magas szintű kódolási szabványok és gyakorlatok betartásával.
  • Folyékony angol nyelvtudással
  • Erős kommunikációs és vezetői képességekkel

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket!

#FlexibleWorking: A rugalmas munkavégzést biztosítva pénteken mindannyian otthonról dolgozunk. Kedden, szerdán és csütörtökön a természetközeli és innovatív Yettel Házban, illetve nyáron a Garden office-ban. Hétfőnként, ha a projektjeink vagy feladataink ezt kívánják meg, lehetőségünk van a Yettel Házban dolgozni, de akár otthonról is.

#Well-being: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, apasági szabit, dietetikus és személyi edző támogatást biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink a hét három napján várják munkatársainkat!

#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására. Találd meg azt a képzést, ami a legjobban érdekel, és mi igyekszünk támogatni benne!

#YettelHQ: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik. Sokkal közelebb vagyunk, mint gondolnád – főleg reggel, a forgalommal szemben! 😊

Kedvet kaptál?

Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot. A jelentkezési folyamattal kapcsolatban és további részletekért keresd fel karrier oldalunkat! Addig is kövess minket a legjobb Yettel pillanatokért a  Instagramon és a LinkedInen.