Date:  Sep 18, 2024
Company:  Yettel Hungary Ltd.
Location:

Törökbálint, HU, 2045

Service Delivery Expert

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető telekommunikációs vállalatánál szeretnél dolgozni, amely a technológia által igazi egyensúlyt nyújt ügyfeleinek. Tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és légy az összetartó és profi csapatunk tagja!

Légy kíváncsi, vállalj felelősséget, végezd szenvedéllyel a munkádat és nyiss a fejlődésre! Érjük el közösen céljainkat, hiszen Yettelesként úgy inspirálhatsz valódi változást, hogy közben önmagad lehetsz. Kik vagyunk mi? Több mint 1500 kolléga, közel 100 lokáción országszerte, egy nagy csapatként, korlátlan élményekkel. Szívünk lime színben dobog, és a Yettel lehetőséget ad nekünk arra, hogy megvalósítsuk az álmainkat.

Csatlakozz a Yettel Magyarországhoz mint

Service Delivery Expert,

és legyél velünk önmagad, légy hatással a világra.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Network Service csapatban való munkavégzés
  • Részt vehetsz távközlési projektekben, új szolgáltatások bevezetésében (mobil és vezetékes területen is, hálózatfejlesztés, modernizáció)
  • Részt vehetsz ügyfélélményt vagy hálózati paramétereket javító műszaki projektekben
  • Hálózatminőségi jellemzők ellenőrzése havi szinten és betartatásuk a hálózati szolgáltató partnerrel
  • Műszaki ügyekben kapcsolattartás a hálózati szolgáltató partnerrel, szolgáltatást szállító partner felügyelete
  • Kiemelt ügyfélpanaszok kivizsgálásának folyamati támogatása
  • Műszaki igények menedzselése, műszaki fejlesztések nyomkövetése, kapott műszaki szolgáltatások ellenőrzése
  • Részvétel üzleti elemzések műszaki/pénzügyi háttér számításaiban

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Érdekel a távközlés világa
  • Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel írásban és szóban egyaránt
  • Precíz vagy és igényes a munkádra, a határidőket pontosan tartod
  • Tudsz adatokkal dolgozni, és értelmezni
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez
  • Szeretnél egy nagyon jó közösségnek és csapatnak a tagja lenni

Előnyt jelent:

  • Távközlési szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat
  • Service Delivery tapasztalat
  • Szenvedély, elhivatottság a távközlési terület iránt

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket!

#FlexibleWorking: A rugalmas munkavégzést biztosítva pénteken mindannyian otthonról dolgozunk. Kedden, szerdán és csütörtökön a természetközeli és innovatív Yettel Házban, illetve nyáron a Garden office-ban. Hétfőnként, ha a projektjeink vagy feladataink ezt kívánják meg, lehetőségünk van a Yettel Házban dolgozni, de akár otthonról is.

#Well-being: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, apasági szabit, dietetikus és személyi edző támogatást biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink a hét három napján várják munkatársainkat!

#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására. Találd meg azt a képzést, ami a legjobban érdekel, és mi igyekszünk támogatni benne!

#YettelHQ: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik. Sokkal közelebb vagyunk, mint gondolnád – főleg reggel, a forgalommal szemben! 😊

Kedvet kaptál?

Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot. A jelentkezési folyamattal kapcsolatban és további részletekért keresd fel karrier oldalunkat! Addig is kövess minket a legjobb Yettel pillanatokért a Facebookon és a LinkedInen.