Date:  Sep 13, 2024
Company:  Yettel Bulgaria
Location:

Vidin, BG

Търговски Представител Бизнес Продажби - Малък и Среден Бизнес, гр. Видин

В Yettel знаем, че всичко се променя адски бързо, особено в начина, по-който общуваме и преживяваме света. Затова определението телекомуникационна компания непрекъснато се нуждае от ново съдържание, от нов смисъл, от допълнителна стойност.

Ако и ти вярваш в това и си убеден, че можеш да ни помогнеш да станем по-добри във всичко, което правим, стани част от тези над 1800 амбициозни, любопитни, знаещи и можещи хора, които движат Yettel напред.

Описание на ролята:

Отговаря за продажбите на продукти и услуги на Бизнес клиентите на компанията във гр. Видин. Стреми се към утвърждаване на стабилни и дългосрочни взаимоотношения с тях, поддържане на тяхната удовлетвореност и генериране на печалби за компанията

Твоите отговорности ще са

  • Открива нови потенциални корпоративни клиенти от малкия и среден бизнес.
  • Активно използва възможностите за продажба и увеличаване на приходите от съществуващи клиенти и подсигурява достигане на месечните цели.
  • Продава продуктите и услугите от портфолиото на Теленор на клиенти от малкия и среден бизнес.
  • Поддържа дългосрочна и значима бизнес връзка с корпоративни клиенти.
  • Подготвя предложения и води преговори относно договорите за корпоративни клиенти.
  • Подготвя и провежда презентации на нашите продукти и услуги.
  • Подготвя отчети и прогнози за пазара и печалбите.

Изисквания за позицията:

  • Диплома за завършено висше образование в сферата на икономика или търговията
  • Познаване на българския корпоративен пазар ще се счита за предимство
  • Много добри умения за водене на преговори и презентиране
  • Лоялен и добре организиран човек, на когото може да се разчита
  • Силно мотивиран и умеещ да поставя приоритет върху няколко задачи едновременно
  • Умения за работа с компютър
  • Чиста шофьорска книжка и възможност за пътуване

Ние предлагаме:

  • Позитивна работна обстановка, предразполагаща към постигане на високи резултати.

  • Гъвкаво работно време

  • Бонус, базиран на личното представяне

  • Преференциални цени за мобилни апарати и аксесоари

  • Преференциални цени за мобилни услуги

  • Ваучери за храна

  • Служебен автомобил

  • Допълнително здравно осигуряване

ПРЕДИЗВИКАЙ СЕБЕ СИ! ОТКРИЙ НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност и при спазване на приложимото законодателство относно обработването на лични данни.